ווזניאק פגש את ג'ובס ונוצרה אחת מהחברות המובילות בעולם.
בואו ליצור דברים גדולים, עם עוד אנשים.

אחרי בחינה מעמיקה של שיטות עבודה בארגונים חדשניים בעולם, עם הרבה סקרנות ורצון לפצח את עולם העבודה העתידי, הקמנו את OCTOPUS - ארגון שטוח וחדשני שמאגד מיזמים פורצי דרך בתחומים שונים.

כאן תוכלו, בהתאם לכישורים שלכם, להצטרף למיזמים בתחומים שונים ולהיות חלק מצוותים אוטונומיים המלווים על ידי יזמים שכבר עשו את זה בגדול.

תמורת השקעה של הזמן והכישורים שלכם, תוכלו לקבל מניות במיזם שמדליק אתכם ולהיות חלק מקהילה תוססת של אנשים שיוצרים דברים חדשים.

בחרו את
המיזם הבא שלכם
הקמת מתקן מחזור בהתמקדות על תחום חיתולים חד פעמיים בשילוב טכנולוגיה חכמה לניהול לוגיסטי ויצירת חומרי גלם לתעשיה.
הפרויקט יצא לדרך!
Cleantechטכנולוגיסביבה
קונספט חדשני לערב דייטינג שמכניס 6 אנשים לדירה למשחק בליינד דייט חברתי מקורי ומפתיע כאשר הזוג הזוכה מקבל את האפשרות להישאר ללילה.
הפרויקט יצא לדרך!
GamingSocial
פלטפורמה המאפשרת להגשים חלומות במודל קבוצתי. תכנון הפקה ולווי של אירועים ייחודיים ושוברי שגרה.
הפרויקט יצא לדרך!
ProductionSocialWellness
פתרונות הצללה ייחודיים במרחבים עירוניים המשתלבים בסביבה ומשלבים מערכות מודולריות של אלמנטים עיצוביים וטכנולוגים כדי לספק צל במקומות הנדרשים.
הפרויקט יצא לדרך!
Climate changeProductUrban
יבוא, הפצה ומכירה של מוצרים מהשוק הסיני באמצעות אלגוריתם חכם לזיהוי טרנדים.
הפרויקט יצא לדרך!
ImportMarketingTech
פיתוח עסקי וליווי לצימרים ומלונות בוטיק משלב התכנון ואפיון הצרכים ועד לביצוע בהתאם למטרות העסק על מנת לאפשר צמיחה עסקית משמעותית.
הפרויקט יצא לדרך!
BusinessDesignTourism
תחנות להשכרה שניתנות להצבה בסניפים, קניונים וכל מתחם אחר המאפשרות לנשים בהריון לצפות בעובר שלהן באופן עצמאי תמורת תשלום.
הפרויקט יצא לדרך!
MedtechParenting
יש לך את הרעיון הגדול הבא? אתה לא יודע מאיפה מתחילים? צריך מנכ"ל? תכנית עסקית? פטנט? ספר לנו בקצרה על מה חשבת ובמידה וזה מעניין אותנו, ניקח את זה יחד איתך ועם צוות מתאים משלב הרעיון דרך ההקמה ועד להצלחה.
* סודיות מובטחת
0
Blank canvasNew Idea
אז איך זה נראה בפועל?
בוחרים פרויקט מעניין ומגישים מועמדות
הופכים להיות חלק מגרעין מייסדים של מיזם חדש - מתאים גם למי שעובד במשרה מלאה
עובדים בשיטת ארגון שטוח, כולם שותפים להחלטות
הצוות מקבל ליווי מקצועי, ניהולי ואסטרטגי
מפיצים את המיזם לעולם

אתם בוחרים פרויקט שמעניין אתכם ומתאים לכישורים שלכם ונכנסים לתהליך קבלה שמטרתו לבנות את הצוות החזק והמתאים ביותר לכל פרויקט. בפגישות שבועיות, יחד איתנו ותוך מתן ידע מקצועי, ניהול עסקי ותכנון אסטרטגי, תובילו את הפרויקט משלב פיתוח הרעיון ועד להקמת חברה עסקית פעילה. אנחנו נעזור לכם לשאול את השאלות הנכונות, לבנות מודל עסקי מדויק, לחבר אתכם לאנשים הנכונים ולהביא יחד אתכם את המיזם להצלחה.

בשלב הראשון תדרשו להשקעה מינימלית שכוללת פגישה צוותית יחד איתנו ושעות עבודה מהבית בזמנכם החופשי בהתאם למשימות שלכם בפרויקט. כך שניתן לשלב את העשייה במה שאתם כבר עושים היום ולהתקדם עם הפרויקט בהתאם לקצב ההתפתחות שלו. באוקטופוס תהיו חלק מקהילה של אנשים איכותיים שעובדים על פרויקטים יצירתיים ומלאי השראה בחוד החנית של החדשנות והאימפקט.

תקבלו גישה למעטפת של נותני שירות מעולים 360 מעלות: מנטורים מקצועיים, רו"ח, עו"ד, מעצבי אתרים ואפליקציות, משרדי שיווק, מיתוג ועוד… בנוסף תקבלו חיבור למשקיעים וליווי בתהליך גיוס כספים.

Skip to content