fbpx
התכנית לפיתוח מיזמים
Say hello to your new project.

יש לך רעיון קיים? עוד לא חשבת על כלום אבל יש לך הרגשה שנולדת לעולם היזמות? תוכנית היזמות שלנו תיקח אותך משלב טרום רעיון או רעיון גולמי ועד לשלב ההיתכנות בפועל. נעבור יחד מסע מרתק שיגרום לך לגלות את עצמך ואת התשוקות שלך, ומי יודע, אולי גם לעשות מהם אחלה כסף
(או מיזם חברתי שווה).

התוכנית עובדת בתהליך קבוצתי חדשני המבוסס על שיתוף כישרונות - מה שאומר שהפרויקט שלך מרוויח גם מהזמן ומהכישרון של האחרים בקבוצה, הכל בליווי המנטורים המנוסים והתותחים שלנו . WIN WIN כבר אמרנו?

מה תתנו לי?
  • 12 שבועות של תוכנית מעשית לפיתוח רעיון מאפס והקמה של מיזם חדש​
  • ליווי אישי וקבוצתי של המנטורים הכי תותחים בתחומם
  • ארגז כלים עשיר, ניסיון בשטח וצורת חשיבה יזמית
  • עבודה עם קהילה יזמית יוצרת בשיטת Co-creating ושיתוף כישרונות
  • תכנית עסקית, מיזם פעיל ברמת הפיילוט ומצגת משקיעים
חשוב לדעת
  • לא נדרש ניסיון קודם או רקע ביזמות
  • לא חייבים לבוא עם רעיון
  • שכירים או עצמאיים - מפתחים את המיזם שלכם במקביל לעבודה
  • אפשר לפתח הכל. מוצר טכנולוגי, אפליקציית מובייל, פיתרון סביבתי, עמותה חברתית ועוד
לחלום. לתכנן. להקים הכירו את תכנית היזמות שלנו
נעזור לכם למצוא ולגבש רעיון שידליק לכם את הניצוץ בעיניים
נפתח תוכנית פעולה מקצועית להקמת מיזם/עסק
נלמד ונלווה אתכם פרקטית, צעד אחר צעד, איך להקים ולתפעל אותו
נעבוד בשיטה ייחודית של שיתוף כשרונות, עם קהילה שלמה סביבכם
יש לכם עסק שבניתם ב-10 אצבעות, את הכלים להצליח וים של השראה לדרך
פרויקטים

בכל חודש במהלך השנה נפתחת תכנית וקהילת יזמים חדשה יוצאת לדרך. כל תוכנית היא מסע חדש. מפגש פורה של אנשים שבאים ליצור דברים חדשים בעולם, למצוא ולפתח פתרונות ייחודיים לבעיות קיימות - להקים מיזמים ופרויקטים המחוברים לכישורים, לתשוקה, לניסיון שצברו ולסיפור החיים שלהם.

plan

תוכלו למצוא אצלנו אנשים מקשת רחבה של תחומי עיסוק - אנשי מרקטינג, רופאים, מוזיקאים, אנשי תוכנה, גרפיקאים, מומחי UX-UI, עורכי דין, מדענים, אנשי קריאייטיב, מטפלים, אנשי נדל"ן, ספורטאים, סטודנטים ועוד רבים - כל אחד עובד על פרויקט משלו או מתחבר לאנשים נוספים לפרויקט משותף.
ברוכים הבאים לעולם העבודה החדש.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
מפגש 1 | Mindset עולם העבודה החדש
הרצאת פתיחה – ההזדמנויות החדשות, מבוא לחשיבה יזמית, דלתות כניסה לפרויקט, 'חמש השאלות שכל יזם חייב לענות עליהן', Timeline
תחילת המסע שלנו היא מהמקום שכל אחד נמצא בו עכשיו. בין אם יש לכם רעיון או שאין לכם כלום, בין אם כבר ניסיתם להקים משהו כמה פעמים או שזו הפעם הראשונה שלכם. ההזדמנויות החדשות מאפשרות לכל אחד לפתח פרויקט בתחום שמדבר אליו. כדי לפתח פרויקטים חדשים אנחנו עובדים עם מתודולוגיה מקורית שנקראת 'דלתות כניסה לפרויקט'. בשלב ה Ideation, השלב הראשוני של פיתוח רעיון מאפס, הוא שלב יצירתי בו אנחנו רוצים להיכנס למקום בו הכישורים, התשוקה, סיפור החיים שלנו וצורך שמחפש מענה בעולם - נפגשים יחד. כמו ארבעה עיגולים שיש שטח חופף ביניהם. המתודולוגיה עוזרת לכל אחד לפתח רעיון לפרויקט שהוא מחובר אליו, שיהיה לו אכפת ממנו גם בעוד שבוע או שנה ושמתאים לכישורים הייחודיים לו.
מנטורים
נתנאל אייל
יועץ עסקי לחברות סטארטאפ ומרצה בתחומי היזמות, מתודולוגיות Agile. שותף ומייסד של חברת Quietlife. בעל תואר בהנדסת מחשבים ופיזיקה יישומית מהאוניברסיטה העברית, בעל ניסיון עשיר בתחומי היזמות הטכנולוגית. הלחם והחמאה שלו זה להפוך מיזמים מרעיון להצלחה.
נתנאל אייל
יועץ עסקי לחברות סטארטאפ ומרצה בתחומי היזמות, מתודולוגיות Agile. שותף ומייסד של חברת Quietlife. בעל תואר בהנדסת מחשבים ופיזיקה יישומית מהאוניברסיטה העברית, בעל ניסיון עשיר בתחומי היזמות הטכנולוגית. הלחם והחמאה שלו זה להפוך מיזמים מרעיון להצלחה.
עולא בכר סלמה
בעלת ניסיון נרחב באסטרטגיה עסקית ופיתוח עסקי, מחקר ופיתוח, ניהול מכירות ושיווק. ב-2018 מגזין גלובס בחר בה לאחת מ-70 נשות העסקים המשפיעות ביותר בישראל. ב-2017 היא הוכתרה כאחת מ-50 הנשים המצליחות ביותר. חברה במועצת המנהלים של ארגון Our Generation Speaks בבוסטון, מנכל"ית לשעבר של חברה לפיתוח תרופות.
ליאור וקנין
מאמן אישי ויועץ לשיווק ומכירות לעסקים. הבעלים והמייסד של מיזם אקולוגי – 'חביתותים' ועסק להדפסות תלת מיימד ואוטומציות עסקיות. נהנה מהחיבור של אנשים עם יכולות אישיות וטכנולוגיות פורצות דרך.
אור קריבוס
יועצת אסטרטגית, יזמית בנשמה וחיית במה. מזניקה עסקים ("המזניקה") בתהליכי שיווק, מנחת קבוצות בכירה ומומחית לפיתוח חדשנות ו Ideation.
אדם ביסמוט
מרצה ליזמות ו Co-founder של סטארט אפ Sightbit בתחום בינה מלאכותית ועיבוד תמונה. אוהב לדחוף מיזמים קדימה. מומחה לפיתוח שיתופי פעולה עם גורמים בארץ ובחו״ל.
הדס דרכלי
יזמת אופטימית ומומחית למיתוג, בעלים של Kapara.com סטודיו מקוון למיתוג ועיצוב והבלוג מותג מיטיב. מגיעה מעולמות העיצוב והתוכן עם תואר שני בניהול ציבורי; מעריצה א.נשים מקוריים/ות וכותבת ספרי פנטזיה כדי להרגע.
קצת מספרים
0 +
בוגרים מרוצים
0 +
פרויקטים שפותחו
0 +
תכניות שהסתיימו
0 +
שעות מנטורינג
המלצות
דניאל אורבנו

תוכנית WorkLab מקשרת אותך בתהליך מדהים לעולם היזמות, נותנת לך כלים ותמיכה מפיתוח רעיון ועד ליציאה לשוק עם MVP. המדריכים משקיעים מאוד גם בתוכן הקורס המועבר וגם מעצמם על מנת שכולם יהנו מתהליך מוצלח. ממליץ בחום על התכנית אשר נתנה לי רבות ועזרה לי לצאת עם הרעיון שלי לשוק.

דניאל אורבנו
תוכנית WorkLab מקשרת אותך בתהליך מדהים לעולם היזמות, נותנת לך כלים ותמיכה מפיתוח רעיון ועד ליציאה לשוק עם MVP. המדריכים משקיעים מאוד גם בתוכן הקורס המועבר וגם מעצמם על מנת שכולם יהנו מתהליך מוצלח. ממליץ בחום על התכנית אשר נתנה לי רבות ועזרה לי לצאת עם הרעיון שלי לשוק.
מאיה פרוידנטל
שמחה מאוד שהגעתי לתכנית. בזכות התכנית אני מוציאה לפועל מיזם שהוא התשוקה שלי ואני מאוד גאה בו.
עידו מיימון
התכנית לימדה אותי הרבה על עצמי בעולם היזמות, על המגבלות והחסרונות שלי ונתנה לי דחיפה קדימה.
רעות רשף
לכל מי שרוצה לעשות משהו שהוא אוהב, אבל לא בטוח מה או איך, זה בשבילכם! קורס שמצד אחד מעביר תהליך של להבין מה אני רוצה ומה התשוקה שלי, ומצד שני מאוד פרקטי - מפתחים מיזם מאפס ומקבלים כלים לזוז ולהתקדם תוף כדי הלימוד וההתנסות. המודל של חשיבה קבוצתית והיעזרות באחרים מתחומים שונים היא מעולה ולא הבנתי קודם עד כמה זה יכול לתרום. בנוסף, כיף גדול ואחלה אנשים... מומלץ!
ענבל קליין
הגעתי ל Worklab בתקופה מאתגרת עבורי ומבלי לדעת בדיוק לאן אני הולכת. עברתי תהליך של מיקוד ולהבין מה אני רוצה, הקמתי מיזם בתחום שלי, למדתי כלים חדשים שישמשו אותי הלאה. ממליצה בחום.
ישורון סיגר
Worklab מלמדים אותך לחלום ואיך להתקדם אל עבר החלום הזה בצעדים קטנים ובטוחים.
קארין פורמן
הגעתי לקבוצה עם אנשים מדהימים אחד אחד, חיבורים ומלא כלים וידע שיישארו להמשך. מנחה מהמם ומקום תומך ומקדם ברמה האישית. שווה ומומלץ לכולם.
שי זר
Worklab מבחינתי הייתה מפתח לדלת שקודם להתנסות ראיתי בה קיר. היכולת להקצות זמן ואנרגיה למיזם משלי הייתה שם תמיד, אבל המסגרת הזו תחמה אותה וסיפקה לה בית לפיתוח ולהגשמה.
רונית אגסי
יחס אישי, מקצוענות בתחום היזמות. התחושה היא שאתה בידיים טובות, פרגון ורוח טובה.
איתן אורון
התוכנית עזרה לי לפתח מיזם חדש שאני גאה בו. נוצר חיבור טוב בין כל המשתתפים וזה איפשר יצירת צוות בעל חוזקות שונות שיכול לרוץ ביחד על רעיון משותף.
רותם ניסן
התכנית היתה מעולה. העבודה בקבוצה תרמה להבנה וזיקוק הרעיון, הידע הנרכש בתהליך הוא עצום ובונה את המושג הנקרא יזם.
פלר גרבויס
בזכותכם העזתי לחשוב שהמיזם שלי ריאלי ואני בכלל יכולה להוציא אותו לפועל. לפני זה חשבתי שזה חלום ושאין לי באמת הידע או הכישורים לממש אותו.
צור קשר שחור חזק או הפוך על סויה?
לכל אחד יש את הקפה שמתאים לו, ואת המיזם שיכול לשנות את חייו. בואו נדבר על זה.