Worklab היא בית לכל מי שרוצה לממש את מלוא הפוטנציאל שלו. תוכנית האונליין שלנו מיועדת למי ששואף להתקדם, לפתח משהו משל עצמו, למי שלא מסתפק בקיים, לסקרנים, למתלבטים, לאלו שצריכים צ׳ייסר של אומץ, ובעצם לכל מי שרוצה לקבל כישורים, קשרים ופרקטיקה מקצועית לחיים. עם הכלים הנכונים, ההכוונה המתאימה, ובזמן קצר יחסית…

אתם תעשו דברים שעולים על כל דמיון.

מה תקבלו?

  • תוכנית מעשית במתכונת של 12 שבועות
  • ליווי אישי וקבוצתי של מנטורים מקצועיים מובילים בתחומם
  • תקבלו ארגז כלים יזמי עשיר, ניסיון בשטח וביטחון עצמי
  • תעבדו עם קהילה יזמית יוצרת בשיטת Co-creating ושיתוף כשרונות
  • תצאו עם תוכנית עבודה עסקית, מיזם פעיל ברמת הפיילוט, ומצגת משקיעים.

חשוב לדעת!

  • לא נדרש ניסיון קודם או רקע ביזמות
  • לא חייבים לבוא עם רעיון
  • שכירים או עצמאיים - מפתחים את המיזם שלכם במקביל לעבודה
  • לא צריך לצאת מהבית

לחלום. לתכנן. להקים.

                                          הכירו את תוכנית ה-Online שלנו

שנות פעילות

    תוכניות שהסתיימו

בוגרי התוכנית

נעזור לכם למצוא ולגבש רעיון שידליק לכם את הניצוץ בעיניים

נפתח תוכנית פעולה מקצועית להקמת מיזם/עסק

נלמד ונלווה אתכם פרקטית, צעד אחר צעד, איך להקים ולתפעל אותו

נעבוד בשיטה ייחודית של שיתוף כשרונות, עם קהילה שלמה סביבכם

יש לכם עסק שבניתם ב-10 אצבעות, את הכלים להצליח וים של השראה לדרך

לחצו לפרטים נוספים

FIT-ME

רבים מאיתנו רוצים לאמץ אורח חיים בריא לשיפור מצב הגוף והנפש, אבל לא יודעים מאיפה להתחיל. ‏fit-me היא פלטפורמה דיגיטלית שבה תוכלו למצוא בקלות מגוון סוגי פעילות גופנית בסביבתכם, להתנסות, למצוא מה שאתם אוהבים, להתמיד ולראות תוצאות בקלות וללא התחייבות.

ShearWater

רחפן מבוסס מערכת טכנולוגית שמזהה מתריע ומונע טביעות וסכנות בחופי הים ע״י מדידת פרמטרים סביבתיים ופיזיולוגיים בעזרת פריט לביש המותאם לכל משתמש.

Step By Step

לקויי ראייה ועיוורים נאלצים להיתמך במלווה שיסייע להם בפעולות היומיום. הגיע הזמן לאפשר להם חיים עצמאים ונטולי תלות. מיזם טכנולוגי פורץ דרך משדרג את מקל ההליכה הקיים בו נעזרים כבדי הראייה באמצעות חיישנים הקולטים אותות ממערכת חישה המוטמעת במבני ציבור באופן שבו לקוי הראייה יכול להתנהל באופן עצמאי ולייתר את התלות במסייע.

Watoobi

זו פלטפורמה שמאפשרת לטעום את הקריירה, לפני שבוחרים. המערכת מאפשרת לפגוש מנטורים שכבר עובדים בתחום Watoobi ולקחת החלטה ממקום יותר מבוסס. אנחנו מאמינים שאין דבר חזק כחוויה מוחשית

FriendsInUni

חברים באוניברסיטה זו פלטפורמה אינטרנטית ללמידה שיתופית מבוססת קורס שנועדה להוות בית למידה מרוכז לכלל הסטודנטים ממוסדות לימוד אקדמיים שונים, תוך ריכוז והנגשת מערכות למידה טכנולוגיות. התעדכנות בשינויים בקורסים, שיתוף לינקים וחומרי לימוד, מאגר מורים פרטיים, דיונים על משימות ותרגילים, השוואת תשובות ממטלות ומבחנים.

Tribu

טריבו הוא מותג אופנה המבוסס על בגדים שלוקטו ברחובות תל אביב, נתפרו מחדש וקיבלו חיים חדשים כמוצרים בעיצוב אורבני שבטי. הפריטים מיוצרים בעבודת-יד על ידי מהגרים /מבקשי מקלט/ פליטים. כחלק מהמיזם הוקם בית ספר לשיעורי ערב בתחנה המרכזית בשיתוף עם עמותת ארטים/ספריית לוינסקי.

Real Life Mystery

משחק חברתי בסביבה אורבנית. פתאום באמצע היום להיסחף למציאות אחרת ולהיות 'ג'יימס בונד' בתוך עלילה שנפרשת עם התקדמות המשחק. מפגשים לא צפויים עם אנשים משתתפים וניצבים כאשר כל חבר בקבוצה שמוזנקת יחד משמש גם כמשתתף וגם כניצב הממלא חלק בעלילה עבור המשתתפים האחרים.

Oweebot

חבר וירטואלי שעושה שימוש בכלים של טיפול קוגנטיבי-התנהגותי, מיינדפולנס ופסיכולוגיה חיובית כדי לתת תמיכה וכלים פרקטיים לאנשים שסובלים מכאב כרוני, בכל זמן ובכל מקום. מטרת המיזם לסייע לאנשים להוריד את חווית הכאב שלהם ולחיות את החיים הכי בריאים, שמחים ומשמעותיים, גם יחד עם הכאב.

MunchMe

אנחנו מספקים לכם חבילה הכוללת את כל מה שצריך למפגש ביתי עם החברים ובמחיר מעולה. MunchMe מציעה שירות משלוחים יעיל ובמחיר נמוך עם מגוון מוצרים יצירתי וצבעוני שכיף לקבל כשאתה עם החבר'ה מול הטלויזיה או במפגש חברתי.

Helmetool

קסדה שהיא כלי עבודה, באמצעות מצלמה המחוברת לקסדה ומערכת דיבור מאפשרת עבודה באופן בטוח יותר באתר הבניה, מניעת תאונות וחיזוק התקשורת בין העובדים באתר. פתרון ל'מגדל בבל' שנוצר באתרי עבודה, בו עובדים ממדינות שונות לא מדברים אותה שפה.

Efe

מוצר שנועד לעזור לחולי פרקינסון בשיפור מדדים תיפקודיים ואיכות חיים. מערכת דיווש נייחת נעזרת מנוע עם התנגדות אלקטרומגנט לניטור מדדים אצל המטופל והתאמת קצב דיווש.

DonateIT

עמותה מדגם חדש, מבוססת טכנולוגיה, השואפת לבצע מהפכה בתחום תרומות המזון כפי שהיה מוכר לנו עד היום.​ אחרי שנים של התנדבות בעמותות של תרומות מזון, החלטנו להרים את הכפפה ולהקים גוף חברתי חדשני, יעיל ומקצועי עם מינימום הוצאות שוטפות שיאפשר לתרום מאה אחוז מכספי התורמים לנזקקים.

התוכנית עכשיו במחיר מיוחד

12 מפגשים | שעה וחצי בשבוע | ימי שלישי 18:30 – 20:00

המחזור הקרוב יפתח ב 7.7.2020

נשמע לכם מעניין? בואו נדבר