ראש צוות במחלקת שיווק, מנהלת קריאייטיב, נציג שירות לקוחות ועובדת מחלקת תפעול נכנסים לחדר... זאת לא התחלה של בדיחה.
כך ייראה מפגש עבודה שבועי במחלקת החדשנות שלכם

אנחנו מלווים גופים עסקיים, ציבוריים וחברתיים בתהליכי פיתוח חדשניים בשיתוף עובדי הארגון. מטרת מודל העבודה היא לפתח את המוצר או השירות הבא של הארגון מתוך העובדים ובשילוב כלים טכנולוגיים ודיגיטליים עכשוויים.

​התכניות שלנו מיועדות לחברות עסקיות, רשויות מקומיות וארגונים חברתיים. המטרה היא לזהות אתגר קיים ולהציע עבורו פתרונות יצירתיים וחדשניים באמצעות בניית קבוצות מולטידיסיפלינריות, גיבוש פרויקט מתאים והוצאה שלו לפועל.

עבדנו בשנים האחרונות עם מאות יזמים ומודל העבודה שלנו מבוסס על גישת ה Lean startup המאפשרת לכל אחד לבנות מיזם בצורה אורגנית, החל משלב פיתוח הרעיון לכדי פיילוט ועד להפעלה מלאה. התכניות שלנו פועלות במתודולוגיית שיתוף כשרונות המביאה לידי ביטוי את החוזקות והיכולות הייחודיות של כל חבר בקבוצה לטובת היזמים והפרוייקטים שסביבו.
יזמות פנים ארגונית
התכנית פותחה מתוך הבנה שבעולם הנוכחי, העובדים מהווים נדבך חשוב ומרכזי בפיתוח הארגון והאקו-סיסטם סביבו ומעבר לכך, מרבית העובדים רוצים להיות מעורבים ולהשפיע. על מנת לקדם יזמות פנים ארגונית, על הנהלת הארגון להקצות משאבים ולייצר אקלים המעודד ניסוי וטעייה ומבנה המאפשר תקשורת רוחבית. בסביבה זו, יזמות פנים ארגונית תוביל לעלייה בביצועים, תתרום ליצירת יתרון תחרותי אסטרטגי, תשפר את המוטיבציה ותפוקת העובדים דרך מינוף הזדמנויות ויצירת חדשנות כדרך קבע.
כשם שחדשנות בחברות הזנק דורשת יזמים,
חדשנות בחברות בינוניות וגדולות
דורשת יזמים פנים ארגוניים.
קהל יעד

התכנית מיועדת לקהל יעד ללא רקע עסקי או נסיון קודם ביזמות ומאפשרת לעובדים ממחלקות שונות הנמצאים בהיררכיות שונות לקחת חלק פעיל בתהליכי הפיתוח, הביצוע וקבלת ההחלטות, תוך העצמת תחושת השייכות וניצול הידע והחכמה הנמצאים בשטח ובמקרים רבים לא באים לידי ביטוי.

plan
לפי סקר של מכון גאלופ (2017)
מהעובדים לא מרגישים מעורבים במקום העבודה שלהם.
איך זה נראה
מעבדה לפיתוח רעיונות - זיהוי צרכים והזדמנויות תוך חיבור לאופי הארגון וערכיו
הצגת הרעיונות ובחירת פרויקט על ידי ועדת היגוי פנים ארגונית
גיוס צוות מתאים ובניית תכנית עבודה להקמת הפרויקט
הקמה בפועל - עבודה צוותית בשילוב יזמים מנוסים, בניית פיילוטים ו MVP
השקה, ליווי להמשך וסופרוויז'ן שנתי
ארגונים שעבדנו איתם
שניזום איזו שיחה?
Skip to content